Pegasus Uçak Bileti


Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Türkiye merkezli bir havayolu şirketidir. 1990 yılında kurulan firma günümüzde dünya üzerinde 72 noktaya sefer düzenlemekte olan, "low cost" yani düşük maliyetli havayolu anlayışını benimsemiş olan firmalardan birisidir.
Pegasus Airlines ülkemizdeki en genç uçak filosuna sahip havayolu firmasıdır. Uçak filosunda yer alan uçakların yaş ortalaması 4 yıldır. Bir havayolu firması için son derece yeni sayılabilecek filo sayesinde müşterilerine kaliteyi ve konforu en üst düzeyden sunmaktadır. Üstelik bahsettiğimiz kaliteli hizmet anlayışı olabilecek en düşük fiyattan müşterilere kullanımına açılmıştır. Türkiye'nin öncü düşük maliyetli havayolu şirketi olma özelliğine sahip olan firma ucuz uçak bileti almak isteyenlerin ilk olarak göz attığı markadır. Bilet fiyatlarının müşteri memnuniyeti baz alınarak ayarlanıyor olması firmanın Official Airline Guide raporunda "Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Havayolu Firması" seçilmesinde önemli bir faktördür. 2012 yılı içerisinde Airbus firması ile imzalanan ve kapsamında 100 adet uçağın bulunduğu anlaşma Türkiye havacılık tarihindeki en büyük uçak siparişi olarak kayıtlara geçmiştir.Sadece bu anlaşma dahi firmanın ne denli büyük bir hızla genişlemekte olduğuna oldukça güzel bir kanıt olacaktır.
Fly PGS firmasına ait biletlere kolaylıkla ulaşılabilmesi adına www.ucuzbiletsorgula.blogspot.com.tr sitesi oldukça işlevsel bir mecradır. Sitenin içerisinde Pegasus online bilet menüsünden gerekli güzergah bilgileri girildiği takdirde karşınıza firmaya ait tüm seferlerin bir listesi çıkacaktır. Bu liste üzerinden istediğiniz tüm detay ve ayrıntılara ulaşabilir, Pegasus rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Firmaların büyük çoğunluğu belli dönemlerde ciddi indirimlere gitmektedir. Pegasus firması da bu tarz indirim ve kampanyaları müşterilerinin kullanımına fazlasıyla sunan firmalardan bir tanesidir. Bu tarz kampanya ve indirimlerden ne kadar hızlı şekilde haberdar olursanız, size sunulan fırsatlardan o kadar fazla yararlanabilirsiniz. www.ucuzbiletsorgula.blogspot.com.tr sitesi size kampanyalar hakkında gerekli olan bilgilere ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Site içerisinde firmaya ait bölüme giriş yaptığınız zaman kampanyaların duyurusunun yapılmakta olduğu bir bölüm ile karşılaşacaksınız. Bu bölümden Pegasus kampanyaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Ayrıca sitenin kolay kullanımı amaçlayan alt yapısı sizlere iki adımda bilet alabilme ayrıcalığı da sağlamaktadır. Son derece basit bir işlem yapısı sayesinde internete bağlanmayı başaran herkesin bilet alma işlemini gerçekleştirmesinin önü açılmıştır. Ayrıca www.ucuzbiletsorgula.blogspot.com.tr sitesinin "3d secure" güvenlik uygulaması sizlerin online işlemlerinizi gerçekleştirirken herhangi bir problem yada risk ile karşı karşıya kalmanızı da imkansız hale getirmiştir.
Ucuz uçak bileti fiyatları ile ilgili internette araştırma yaptığınızda karşınıza çıkan bilgilerin büyük çoğunluğu PGS firmasına ait seferlerinden oluştuğunu görebilirsiniz. Firmanın benimsemiş olduğu düşük fiyatla ile maksimum konfor ve kalite anlayışı bahsettiğimiz durumun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Seyahate çıkmanızın gerekli olduğu durumlarda kendinizi yıpratmadan yolculuğunuzu tamamlayabiliyor olmanın yanı sıra bu seyahatin bütçeniz açısından da olabilecek en düşük seviyeden gerçekleşmesini sağlayan firma, bu anlayışı sayesinde her geçen gün daha da genişlemekte olan bir kitlenin takdirini kazanmaktadır.2 yorum:

 

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

Google+ Sayfamız